Gorkého 5, Bratislava Zobraziť na mape
Rezervácie
0903 499 499

 Rezervuj mailom

Nachádzate sa tu

Novinky

Od polnoci zo soboty na nedeľu až do pondelka máme kvôli rekonštrukcii zatvorené. V utorok sa na vás už tešíme v nových, krajších priestoroch.
To všetko na vás čaká už na 7. Oktoberfeste v Beer Palace! Okrem dobrého piva - nášho Oktoberfest špeciálu Staropramen - Extra chmelená 12, vás čaká koncert skupiny Lojzo, výborné bavorské špecility a dobrá zábava.  Špeciálne pivá Oktoberfestu a vychýrené bavorské špeciality ako sú wurstlíky, Frikadelle, šnicle, pomazánka obazda si potom budete môcť vychutnať až do 21. októbra. Neváhajte a rezervujte si svoje miesto už dnes - volajte 0903 499 499! Nazdravie! HORÚCE BIELE BAVORSKÉ WÜRSTLÍKY - 3 ks so sladkou horčicou a praclíkom 5,90 € CHRUMKAVÁ PEČENÁ KAČICA - ...
Príďte na naše letné špeciality: Studená uhorková polievka so smotanou a čerstvým kôprom 3,90 € Cuketovo-mrkvové placky, kyslá smotana s čerstvým koriandrom, trhaný šalát (1,3,7)  3,90 € Kurací  Burger - domáca žemľa, kuracie mäso marinované v citrónovom tymiáne, avokádová majonéza, paradajka, ľadový šalát, steakové hranolky (1,3,7,11) 9,90 € Letný šalát s uhorkami, cherry paradajkami a mrkvou, sladkokyslá zálievka, grilovaný ovčí syr (7) 8,90 € Dobrú chuť!